Webbiz Sp. z o.o.

Webbiz Sp. z o.o.

Wdrożenie

Sposób realizacji każdego wdrożenia zależy od wielkości firmy, zakresu projektu i branży, dlatego należy go właściwie zaplanować. Pragniemy, abyś miał pewność, że rozwiązanie stworzone z połączenia Twojej wizji i naszego doświadczenia jest najkorzystniejsze dla interesu firmy i w pełni wykorzystuje potencjał i-webbiz.

Krok 1

Bezpłatna analiza

Przygotujemy dla Ciebie bezpłatną analizę potencjału sprzedażowego wszystkich towarów z Twojej oferty. Otrzymasz gotową prognozę sprzedażową produktów z Twojej oferty: ceny rynkowe swoich produktów w 6-9 państwach, odkryjesz rynki, na których jesteś konkurencyjny, poznasz konkurencję, otrzymasz opisy i zdjęcia produktów z naszej bazy.

Zamów bezpłatną analizę

Krok 2

Live Demo

W oparciu o wyniki analizy Twojego potencjału sprzedażowego poznasz działanie systemu i-webbiz, wspólnie wykonamy przykładowe analizy dla różnych strategii sprzedaży, dobierzemy optymalny abonament oraz usługi dodatkowe.

Krok 3

Zamówienie

Wybierz abonament oraz usługi dodatkowe najlepiej pasujące do potrzeb Twojej firmy i podpisz z nami umowę. Nasz Dział Sprzedaży odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Dostępne pakiety:
Zamów teraz Kontakt

Krok 4

Wdrożenie

W procesie wdrożenia zintegrujemy system magazynowy/ ERP, Twoje konto Amazon oraz pełną obsługę procesu wysyłkowego przez wybraną firmę kurierską.
Po zakończeniu procesów integracji, konfiguracji i testów nasi specjaliści przeprowadzą wewnętrzne szkolenia dla użytkowników końcowych oraz wspólnie uruchomimy system gotowy do pracy.

Krok 5

Automatyzacja sprzedaży

Witaj w świecie automatycznej sprzedaży wielokanałowej. Dzięki i-webbiz Twoja oferta dociera do 300.000.000 potencjalnych klientów w 9 państwach, na 3 kontynentach, a zamówienia trafiają bezpośrednio do Twojego systemu ERP. Kluczowe procesy sprzedażowe zostały zautomatyzowane i zoptymalizowane, a realizacja zamówień ograniczona została do jednego kliknięcia, spakowania paczki dla Klienta i radości z rosnących obrotów.

W ramach abonamentu Platinum, konsultanci naszej firmy obsłużą mailowo Twoją korespondencję związaną z transakcjami w rodzimym języku Klienta.

Zamów bezpłatną analizę

Wyślij nam listę Twoich stanów magazynowych a zrobimy dla Ciebie bezpłatną analizę potencjału sprzedażowego wszystkich towarów. Umów się z nami na bezpłatną prezentację systemu.

  1. Sprawdzisz ceny rynkowe każdego produktu z oferty w 6-9 państwach
  2. Dowiesz się czy jesteś tańszy czy droższy od konkurencji w każdym z państw
  3. Poznasz swoją konkurencję w każdym z Państw
  4. Dostaniesz opisy i zdjęcia produktów z naszej bazy

Rozpocznij automatyczną sprzedaż wielokanałową
i maksymalizuj swój zysk

Instrukcja

1. Pobierz szablon danych do analizy

Do poprawnego przygotowania analizy potrzebujemy tylko cztery podstawowe parametry Twojej oferty. Podając wszystkie dane, analiza będzie pełniejsza.

Pobierz szablon

2. Uzupełnij dane

Prosimy przygotować plik z Twoim stanem magazynowym w oparciu o pobrany szablon.

3. Zamów bezpłatną analizę

Wypełnij formularz, dołącz przygotowany wg. szablonu plik zawierający stan magazynowy Twojej firmy i poczekaj na kontakt naszych specjalistów.


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Pliki te nie przechowują żadnych danych osobowych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Rozumiem